Ptejte se knihovny v mobilu

Používáte službu Ptejte se knihovny? Nyní ji můžete využít i ve svém mobilu. V rámci vývoje služby Ptejte se knihovny byla vytvořena mobilní aplikace pro iPhone, iPada iPod touch. Aplikace pomůže řadě uživatelů při hledání odpovědí na jejich otázky. Aplikace umožňuje položit dotaz prostřednictvím formuláře, procházet bohatý archiv již zodpovězených otázek z celé řady vědních oborů či sledovat pravidelně aktualizovaný nejlepší Dotaz týdne.Součástí aplikace jsou i stručné informace o této službě a odkaz na její Facebook. Aplikace je dostupná též v anglické verzi Ask your Library.

Od ledna 2013 nabízí služba Ptejte se knihovny možnost konzultovat dotaz prostřednictvím chatu.
Mobilní aplikace, i vše co nabízí, je zcela zdarma. Ke stažení je dostupná vApp Store. Pro stažení lze využít též QR kód.
Aplikace je zdarma ke stažení zde